klockI HAMULCOWE

Dobre klocki hamulcowe poprawiają bezpieczeństwo

Okresowa wymiana klocków hamulcowych to czas, w którym warto zastanowić się jaki wpływ na skrócenie drogi hamowania ma ich jakość. W sklepach motoryzacyjnych znaleźć można produkty charakteryzujące s czytaj więcej »

Oring

Oring - czym się wyróżnia i jakie ma zastosowania?

Oringi to jedne z najpopularniejszych typów uszczelek, które dzięki swojej budowie oraz elastyczności pozwalają na zapewnienie odpowiednich warunków roboczych i bezpieczeństwa pracy. Co warto wiedzie czytaj więcej »

atrakcje weselne

Artyści na weselu

Zatrudnienie na czas wesela artystów to bardzo dobry pomysł. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to czy gościom będzie to wszystko się podobało. Jakby nie patrzeć gości można mieć rożnych i nie wszyscy są c czytaj więcej »

pompy ciepła katowice

Pompa ciepła czy piec?

Jeśli zaczynamy od razu porównać koszty to wychodzi na to, że jednak piec będzie znacznie tańszy. Sam piec kosztuje od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależne będzie od tego, czym ma być czytaj więcej »

częścI do kOPARKO ładowareK

Najważniejsze części do koparki

Koparka to wymagające urządzenie, które wymaga stałej obserwacji. Chodzi o serwisy albo wszystkie najważniejsze prace konserwacyjne. Najczęściej specjaliści będą się zajmowali takimi działaniami, ale czytaj więcej »

taśma pakowA Z NADRUKIEM

Organizacja sklepu

Sklepy powinny być obecnie oczywiście zorganizowane w sposób perfekcyjny. Musimy się zastanowić tutaj głównie nad wariantami bardzo skutecznymi. Jeśli chodzi o dostęp do fachowców, którzy doskonale czytaj więcej »

odpływ liniowy

Dobry odpływ

Konstrukcja budowlana zawsze będzie zagwarantowana przez doświadczonych architektów. Czy jednak za każdym razem będą oni spełniać tutaj nasze wymagania? Na pewno trzeba się domyślać tutaj wcześniej w czytaj więcej »

kancelaria adwokacka KROSNO

Problemy z prawem

Nigdy nie wiemy, kiedy możemy mieć problemy z prawem. Można jechać samochodem i najechać na kogoś przed nami i już zaczynają się schody i kłopoty. Można kogoś uderzyć można wybić szybę w samochodzie, czytaj więcej »

Garaże blaszane opolskie

Kiedy auto stoi na dworze – co zrobić?

Problemem olbrzymiej liczby właścicieli samochodów jest to, że ich samochody muszą stać na dworze. Taki, a nie inny stan rzeczy wcale nie zawsze spowodowany jest brakiem garażu, ponieważ z reguły maj czytaj więcej »

pozycjonowanie

Co nam daje pozycjonowanie?

Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad tym jak wypromować własną stronę internetową, która miała być niczym innym jak wizytówką naszej firmy. Jak się okazuje bardzo często jest to nie możliwe, poniewa czytaj więcej »

 

Szafa stojąca do serwerowni

szafa serwerowa

Jeśli interesuje nasz jakaś szafa do serwerowni to trzeba będzie przejrzeć bardzo dobrze całą ofertę. W większości przypadków wybiera się szafy stojące, ale dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że są one o wiele bardziej praktyczne. Nie trzeba bawić się w mocowaniu do ściany i nie trzeba się zastanawiać czy aby na pewno dobrze to zrobiliśmy. Wykonane są z bardzo dobrych i trwałych materiałów. Dla ułatwienia szafa serwerowa jest wysyłana do nas w trzech opakowaniach. Oczywiście mówimy tutaj o dużej szafie 42u, którą można kupić w sklepie internetowym. Nie jest ona łatwa, bo sama w sobie waży nieco ponad sto kilogramów. Ze złożeniem jej w całość nie będziemy mieć najmniejszych problemów. Można to zrobić w maksymalnie dziesięć minut. Jedyne, co trzeba zrobić to postępować zgodnie z instrukcją, jaką otrzymamy w zestawie. Do takiej dużej szafy można nałożyć mnóstwo sprzętu. Świadczy o tym chociażby maksymalne obciążenie na poziomie sześciuset kilogramów. To naprawdę jest bardzo dużo, ale jakby nie patrzeć sprzęt elektroniczny waży całkiem sporo. Im więcej go montujemy tym więcej będzie to ważyło.

Bezpieczne przechowywanie

To, dlatego szafa musi być całkowicie bezpieczna dla naszego sprzętu, ale i dla nas. Oczywiście naszym zadaniem jest przygotowanie podłoża w taki sposób żeby strop się nie zarwał, bo my postawimy kilka szaf. Niektórym może się wydawać, że to wiele nie waży, ale w rzeczywistości wygląda to całkowicie inaczej i trzeba być na to przygotowanym. Szafa ma zamykane drzwi.

dobra szafa serwerowa

Można otwierać je z przodu i z tyłu. Jest oczywiście klamka. W zestawie otrzymujemy aż cztery klucze. To wystarczająco dużo nawet dla takiej osoby, która wszystko często gubi. W samej szafie mamy specjalne otwory na przewody. Są umiejscowione i na dole i na górze, a zatem na spokojnie będzie można przewody tam przeprowadzić. Jeśli chodzi o wentylacje to również mamy dodatkowe otwory, ale mamy również wyznaczone miejsce gdzie będzie można zamontować dodatkowe wentylatory, które będą chłodzić sprzęt.